Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.
Ziekenhuizen in Gaza hebben maar enkele uren per dag elektriciteit. Ze betalen zich blauw aan brandstof om de noodgeneratoren draaiende te houden. Onze partnerorganisatie UHWC trekt aan de alarmbel.
Als start van onze jaarlijkse Paascampagne organiseren we op zondag 25 februari een heerlijke brunch, samen met Cubanismo.be. Grijp je kans om de coördinatrice van onze partner Centro Felix Varela te ontmoeten en de Cubaanse strijd voor het klimaat te leren kennen.
Wat is de link tussen ongelijkheid en het recht op gezondheid? Wat bepaalt of je een gezond leven kan leiden of niet? Hoe werken we met sociale bewegingen in het Zuiden?
Geen opmerkingen:
Een reactie posten