SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

donderdag 5 april 2018

17 april 2018 : Internationale dag van SOLIDARITEIT MET PALESTIJNSE POLITIEKE GEVANGENEN

Samenkomst voor het Centraal Station, in Brussel, van 16u tot 19u.
Sinds 1967, zijn al meer dan 800.000 Palestijnen gevangen genomen wegens verzet tegen de militaire bezetting en kolonisatie die al meer dan een halve eeuw (!) duurt. Nog vandaag bevinden zich ongeveer 6500 Palestijnen, waaronder 300 minderjarigen, in Israëlische gevangenissen. Velen van hen worden zonder rechtsuitspraak vastgehouden. De andere zijn slachtoffer van de willekeur van de Israëlische militaire rechtbanken. In de loop van hun voorhechtenis, wordt de meerderheid van hen onderworpen aan allerlei slechte behandelingen, waaronder gewelddadige ondervragingen. Gemiddeld worden jaarlijks ook zo'n 700 minderjarigen gevangen genomen.
De bezetting en de kolonisatie zijn in strijd met het Internationaal Recht. Sinds 1965 zijn ze meermaals veroordeeld geweest door de Verenigde Naties. Toch zijn noch de VN, noch de landen die er deel van uitmaken ooit overgegaan tot het opleggen van sancties om de Staat Israël te verplichten een einde te maken aan de bezetting.
Aan ons om onze solidariteit met het Palestijnse volk te tonen!

foto van Intal Palestina Brussel.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten