SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

maandag 22 oktober 2018

Lokeren-trainer Peter Maes gearresteerd in onderzoek naar fraude in voetbal

 
ma 22 oct
 
 
Goeienavond , hierbij al het belangrijke nieuws van de voorbije dag
 
 
Verhaal van de dag
 
 
alt
 
JUSTITIE
 
Lokeren-trainer Peter Maes gearresteerd in onderzoek naar fraude in voetbal
 
Peter Maes, de trainer van voetbalclub Lokeren, is gearresteerd in het onderzoek naar fraude in het Belgisch voetbal. Dat meldt Het Belang van Limburg en het nieuws is bevestigd aan VRT NWS. Morgen wordt hij voorgeleid bij de onderzoeksrechter. 
 
20:09
 
 
 
 
 
POLITIEK
 
Antwerpse gemeenteraad voert twee voorstellen van Groen af
alt
Op de eerste gemeenteraad in Antwerpen na de verkiezingen zijn de twee voorstellen afgevoerd die door oppositiepartij Groen waren ingediend als middel om de toenaderingspogingen van burgemeester Bart De Wever (N-VA) te testen. De PVDA zei de voorstellen inhoudelijk te steunen, maar had het over politieke spelletjes van Groen. 
 
20:35
 
 
 
 
 
POLITIEK
 
Heeft Hans Bonte (SP.A) zijn hand overspeeld in Vilvoorde? Jo De Ro (Open VLD) beschuldigt hem van woordbreuk
 
In Vilvoorde komt het bestuursakkoord tussen SP.A, Open VLD en CD&V weer op losse schroeven te staan. Open VLD vindt de manier waarop burgemeester Hans Bonte (SP.A) zijn kartelpartner Groen uit het schepencollege heeft geweerd absoluut niet kunnen en heeft het over woordbreuk. Open VLD last een onderhandelingspauze in tot 11 november.
 
16:54
 
 
Net binnen
 
 
alt
POLITIEK
 
Wat is er aan de hand in Vilvoorde? "Hans Bonte heeft deze crisis uitgelokt en betaalt nu een tol" 
 
21:40
 
 
 
 
 
alt
CULTUUR & MEDIA
 
Ketnet Junior zal er nog meer zijn voor peuters en kleuters met een eigen YouTubekanaal en extra tv-uitzendingen
 
20:35
 
 
 
 
 
alt
POLITIEK
 
Het rommelt aan de basis: "SP.A moet partij zijn waarin meer naar de leden wordt geluisterd"
 
19:23
 
 
 
 
 
 
 
 
Nieuws uit terzake en de afspraak
 
 
alt
BUITENLAND
 
Na Trumps dreiging om uit kernwapenakkoord te stappen: "VS wil competitie niet aangaan met één hand op de rug"
 
21:51
 
 
 
 
alt
POLITIEK
 
Frank Vandenbroucke (SP.A): "Ik wens sociaaldemocratische inbreng over grote maatschappelijke vraagstukken"
 
21:49
 
 
 
 
alt
BINNENLAND
 
Nigeriaanse kinderprostitutie in Brussel: "We weten van meisjes die zelfs voor 5 euro seks hebben met een klant"
 
21:09
 
 
 
Meest gelezen
 
 
alt
BINNENLAND
 
Transmigrant Salbaana doolde meer dan jaar tussen Calais en Brussel, en bereikte dan toch Londen: dit is zijn verhaal
 
11:36
 
 
 
 
 
alt
WETENSCHAP
 
De kachelsector reageert: 5 tips om je uitstoot met tientallen procenten te verlagen
 
15:37
 
 
 
 
 
alt
BUITENLAND
 
Wat gaan Saudi's doen als reactie op sancties vanwege Khashoggi? "Geen olie-embargo zoals in 1973, maar..."
 
17:25
 
 
KIES18
 
 
alt
POLITIEK
 
Bestuurscoalitie in Tongeren gaat nog zes jaar door
 
16:20
 
 
 
 
 
alt
POLITIEK
 
Burgemeester van Ninove spuwt haar gal op Facebook: "Wij werken niet samen met extremisten"
 
12:28
 
 
 
 
 
alt
POLITIEK
 
Ook in 1988 beleeft Gent woelige politieke tijden: CVP verliest na 30 jaar de macht, 1e socialistische burgemeester
 
05:26
 
 
 
 
 
VOLG VRT NWS
 
 
 
 
Bekijk de online versie van deze nieuwsbrief.


Copyright © 2018 VRT NWS

Geen opmerkingen:

Een reactie posten