SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

zaterdag 5 januari 2019

Wat zit er onder een verslaving? Hierbij mijn visie & info workshop...

Workshop 'Verander je kijk op alcohol' 23/02/2019

Vandaag wil ik iets uitleggen over het proces van jezelf leren kennen & wat er onder een 'verslaving' zit 

Dit is een puzzel van mezelf ☺. Ik ga die puzzel vandaag gebruiken om het één en ander uit te leggen. Als wij worden geboren zijn wij die 100 stukjes van de puzzel zelf. Maar doorheen het leven en onze opvoeding zijn we vele stukken van onszelf kwijtgeraakt.

Mensen hebben ons afgewezen, gezegd dat we bepaalde zaken niet meer mogen doen, dat we moeten stil zijn, dat we geen opmerkingen mogen geven, dat we een job moeten doen die ons zekerheid geeft … Heel veel mensen snappen niet waarom ze alcohol drinken. Dit heeft veel te maken met de behoeftes. Doorheen het leven hebben mensen zaken ‘nodig’. Bijvoorbeeld, dat mensen naar u luisteren, dat ze u steunen, dat ze u emotionele veiligheid geven, en zo verder. We een 50tal behoeftes ‘nodig’ om ons goed te voelen. Alle zaken dat we als kind niet gekregen hebben zorgt voor PIJN.

- Bijvoorbeeld: Je bent 15 jaar en je hebt rapport en je hebt 2 buizen op je rapport. Je verwacht dat je ouders blij zijn dat je je best hebt gedaan en je steunen, maar je ouders veroordelen jou (en je punten). Ze geven jou niet de steun die je verwacht had. We gaan dit dan van onszelf weghalen en op een andere manier dit proberen invullen. Je krijgt niet het ‘nodige puzzelstuk’ van je ouders & je zoekt dit nu ergens anders.

- Ander voorbeeld: je hebt een idee, en uw ouders breken uw idee af. Dat stukje gaat je bij jezelf afwijzen. Maar naarmate je ouder wordt , gaan we onszelf amputeren. De mensen zien een depressie als iets negatiefs, maar eigenlijk toont jou dat wat er bij jou ‘onderdrukt’ zit. Het is jouw kunst om die te laten leven.

Stap 1 is erkennen dat je een probleem hebt met iets.
Stap 2 is zien dat we als mens pijn in ons hebben. Voor dit te kunnen zien, is er veel moed nodig. Nuchter blijven is leren kennen waar je pijn zit. Eens je begint te beseffen waar de pijn zit, kan dit heel confronterend zijn! De voorbije 7,5 jaar heb ik die berg ‘pijn’ leren zien en ik ben STAP per STAP mezelf beginnen geven wat ik nodig had. Elk puzzelstukje aandacht gaan geven. Zo werd dit een deel van mezelf.

Vanuit de chaos, creëer je een mooie lijn en kan je de puzzelstukjes die je kwijt was, beginnen integreren. Je moet de dingen tijd geven en heel vaak lijkt de berg puzzelstukjes een ‘spinnenweb’ van emoties waar je niet zelf aan uit kan. Eén voor één de zaken beginnen aanpakken is de boodschap. Eens dat de mensen zien welke ‘shit’ ze hebben is het een proces om dit ook stap per stap te beginnen aanpakken. Wees ook fier op je zelf als je één ding hebt aangepakt.

We hebben héél hoge eisen aan onszelf! We mogen soms gewoon fier zijn op wie we zijn en wat we al gedaan hebben. Je hoeft niet alles in één keer te doen. We hebben ons ganse leven om de zaken aan te pakken. Soms willen we te veel en is het de kunst om meer de tijd DURVEN nemen. Vele dingen kunnen we ook niet alleen, dus je kan je ook laten begeleiden. Veel succes met de stappen!

Workshop 'Verander je kijk op alcohol' 23/02/2019

Voor alle info KLIK hier
Normaal 999 €, nu éénmalig voor 333 €
Het doel van deze dag is om je op een andere manier naar alcohol te laten kijken, zodat je bewustzijn omtrent deze materie groeit. 
Er bestaat tot op heden nog zeer veel onwetendheid omtrent alcohol. Viaeenvoudige oefeningen zet ik jou op weg om je bewust te worden van de patronen die aan de grondslag liggen van verslavingen en kan dit jou ondersteunen om bewuster met alcohol om te gaan. 
Wil je alcohol of het leven beter begrijpen dan is het essentieel dat je meer kennis opdoet.
Voor alle info KLIK hier

Wat krijg je in totaal?

  • 6 uur coaching
  • 1 gezonde maaltijd
  • 9 aparte boeken (€ 180 euro)
  • Audioprogramma (€ 99 euro)
  • Videoprogramma cadeau (€ 379)
 Normaal € 999 Actie prijs € 333 
Copyright © 2019 DeBesteBeslissing, All rights reserved. 
via mijn website hebben ze boek besteld 

Our mailing address is: 
DeBesteBeslissing
NEVELSE WARANDE, 6
Sint-martens-Latem 9830
Belgium

Add us to your address book

Geen opmerkingen:

Een reactie posten