SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

woensdag 20 maart 2019

Binnenkort in de Standaard Boekhandel ...

(Gratis) Boekvoorstelling op maandag 1 april 2019 om 19u in Brugge, Dudzeelse Steenweg 66

motionmailapp.com

Boekvoorstelling van het nieuwste boek in samenwerking met de Standaard Uitgeverij"Succesvol stoppen of minderen met alcohol".

Dit boek leert je vooral nuchter met het leven omgaan & dit gaat verder dan enkel stoppen met drinken. Er zullen tal van oefeningen in staan om je verder te helpen in dit interessant proces.

Die avond zullen er een paar mensen aan het woord komen, waaronder mijn eigen vader (die ook stopte met drinken 2 jaar geleden). 


Programma die avond:
18u30: Ontvangst
19u00: Start voorstelling
20u00: Napraten met een glaasje
21u30: Afsluiten
Wanneer: 1 april start om 19u
Waar: Dudzeelse Steenweg 66, 8000 Brugge
Voor wie: Iedereen die geinteresseerd is in het onderwerp alcohol :)
Gratis lezing: Klik hier om je in te schrijven

Alcoholvrij Weekend van 28-31 maart in De Haan (Nog steeds 1 plaats vrij)

Voor alle info klik hier! (normaal gaat dit altijd door in de ardennen, maar deze keer uitzonderlijk aan de Belgische Kust)
De beste manier om anders tegen alcohol aan te kijken is om eens vier dagen uit de comfortzone te treden.

Dat is het doel van mijn succesvolle alcoholvrije weekends, die ondertussen al aan de dertiende editie toe zijn.

Samen met gelijkgezinde mensen gaan we drie dagen werken aan verandering. Het is de ideale manier om:
  • Je overtuigen over alcohol in vraag te stellen
  • Nuchter te blijven
  • Tips & trick te krijgen die je ondersteunen
  • In alle rust even op adem te komen
  • Gezond en bewust ertussen uit te zijn

Ik ga graag een één op één coaching aan!

Hoe kan je de controle loslaten?
Als je voelt van jezelf dat je het moeilijk hebt met alcohol, en als je wil verminderen of stoppen, dan is een individuele coachingsessie iets voor jou.
De meeste mensen komen gemiddeld een paar maal naar mij en hebben dan een andere kijk op alcohol. Na 2 sessies garandeer ik jou dat jou kijk op alcohol is veranderd en de drang is grotendeels verdwenen.

Workshopdag: Verander je kijk op alcohol op zaterdag 4 mei 2019 van 10u-17u30

Hier vind je alle info
Ik kan je wel met heel veel overtuiging zeggen, dat je na de workshop een andere kijk op alcohol zult hebben, voor altijd! Je zal ook veel tools meekrijgen om nuchterder door het leven te gaan :).

Ik heb al duizenden mensen kunnen inspireren via mijn seminars om ook alcoholvrij door het leven te gaan en tijdens deze dag gaan we verder aan onszelf werken.

 
Er zijn 5 formules die dag:
 
Formule 1: 111€ zonder boeken en videos en audiosessies
Formule 2: 222€ met boeken en zonder videos en audiosessies 
Formule 3: 333€ met alle boeken en videos en audiosessies
Formule 4: 555€ met alle boeken en videos en audiosessies en 1 individueel gesprek extra (spreken we dan af, kan voor of na die workshop dag)
Formule 5: 999€ met alle boeken en videos en audiosessies en 3 individuele gesprekken extra (spreken we dan af, kan voor of na die workshop dag)

Je inschrijving is pas definitief als je het bedrag hebt overgeschreven op volgend nummer, met vermelding (coaching workshop 'verander je kijk op alcohol Formule 1,2,3,4 of 5):

BVBA SuenoVida
IBAN  BE36 3631 1063 2681
BIC   BBRUBEBB

Locatie: Dudzeelsesteenweg 66, 8000 Brugge (je kan dicht bij de deur parkeren)
Programma die dag (kan beetje uitlopen):

09.30u-10.00u - Aankomst
10.00u-12u30: Coaching  (incl pauze 15min)
12u30u – 14u00 : Dinner   
14u00 - 16u30 : Coaching (incl pauze 15min)
16.30u- 17u30: Q & A + afsluiten

Terugkerende events! (Voor meer info klik op event)


- Melanie Surmont geeft iedere woensdagavond Yoga in ons ‘achterhuis’.
- Groepsbijeenkomsten rond alcohol

Iedere eerste woensdagavond van de maand is er een bijeenkomst. Ik doe dit al 6 jaar, dus de volgende keer is het de 72ste avond om precies te zijn op 6 maart vanaf 19u30.  Het wordt alvast weer een leuke avond! De zaken gaan door op volgend adres: Dudzeelse Steenweg 66, 8000 Brugge
 

Komende events (Voor meer info klik op event)


De komende weken staan er tal van zaken op het programma. Er zijn een paar evenementen die ik zelf ga geven, en er zijn tal van workshops di edoorgaan in onze polyvalente zaaal achteraan, ons achterhuis als het ware! Ik zet deze hier allemaal even onder:

21 maart: Lezing in GENT via HSP vlaanderen
27 maart: yoga met melanie
28-31 maart: Alcoholvrij weekend (in de haan, Belgie)
1 april: Boekvoorstelling

 
Klik hier voor de rest van de events
Ik ben steeds benieuwd hoe mensen reageren op de samenwerking met mij & mijn organisatie. Daarom heb ik een onafhankelijke partner ingeschakeld voor de kwaliteit te blijven garanderen en mijn prestaties te beoordelen. We hebben een enquete opgesteld en je doet er mij plezier mee als je dit even zou invullen:
www.klantenvertellen.nl/beoordeel/de_beste_beslissing (duurt 2 minuten)
Copyright © 2019 DeBesteBeslissing, All rights reserved. 
via mijn website hebben ze boek besteld 

Our mailing address is: 
DeBesteBeslissing
NEVELSE WARANDE, 6
Sint-martens-Latem 9830
Belgium

Add us to your address book

Geen opmerkingen:

Een reactie posten