SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

woensdag 12 februari 2020

#Lentekriebels 9 #maart: bestel nu nog je #Soa-#lespakket

Bestel nu nog je gratis Soa-lespakket

De Soa-lespakketten vliegen de deur uit! Wil jij er ook een? Bestel nu nog vóór 26 februari. Dan ontvang je het zeker tijdens de Week van de lentekriebels. Die start op maandag 9 maart.
Bestel gratis
Bestel je gratis Soa-lespakket

Nieuw! Opleiding praten over relaties en seksualiteit met anderstaligen

Hoe praat je over anticonceptie, gezinsplanning, soa's ... met anderstaligen? In deze opleiding leer je hoe je de site ZANZU.be gebruikt voor groepen of in een face tot face gesprek. Een opleiding voor onder meer
  • begeleiders in asielcentra
  • lesgevers basiseducatie of Nederlands voor anderstaligen
  • maatschappelijk werkers
  • professionals in de gezondheidszorg
We organiseren deze opleiding in en op maat van jouw organisatie. 
Vragen? Contacteer ons

Dirk Pyck ging met pensioen

"Aandacht voor seksuele en reproductieve rechten mag niet verslappen"

Eind 2019 ging Dirk Pyck met pensioen. Samen met Chris Lambrechts was hij sinds 2003 directeur van Sensoa. In zijn afscheidsrede blikte hij terug op 40 jaar werken aan seksuele gezondheid. Een verhaal over grote internationale stappen, keuzevrijheid voor vrouwen en mannen, serieuze uitdagingen voor de toekomst en ... Russische condooms.
Waarom het werk voor seksuele gezondheid nooit af is
Dirk Pyck op het afscheidsfeest

Webinars over seksuele opvoeding 

In maart organiseert het Vormingscentrum Opvoeding en Kinderopvang (VCOK) 5 gratis webinars over seksuele opvoeding. In samenwerking met Sensoa. Zet ze al in je agenda, binnenkort kan je inschrijven. 
Bekijk de 5 topics

Antwerp Diner haalt recordbedrag binnen voor initiatieven rond hiv 

De 19de editie van dit benefietdiner vond zondag 9 februari plaats op een sprookjesachtige locatie: de gerenoveerde Handelsbeurs Antwerpen. 'We proudly support positive people' was dit jaar de boodschap.

Het event bracht de mooie som van 112.134 euro op en verbrak daarmee het record van 2019. Een deel van de opbrengst gaat naar Sensoa. We danken iedereen die heeft bijgedragen aan dit schitterende resultaat.

Opleidingen

Voorlichtingsmateriaal

Twitter-pagina Sensoa
Facebook-pagina Sensoa
YouTube-kanaal van Sensoa
Copyright © 2020 Sensoa vzw.
Teksten mogen worden overgenomen mits bronvermelding.

Adres:
Sensoa
President Building / Vijfde verdieping
F. Rooseveltplaats 12 bus 7
Antwerpen 2060, België

Geen opmerkingen:

Een reactie posten