SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

zaterdag 5 maart 2022

#WORLD #WORLDWIDE #AVAAZ #WAR #UKRAINE #News #Journal #Update - Poetins oorlog

 

Kom in actie!
Beste vrienden,
Poetin houdt maar niet op. Zijn dodelijke oorlogstrom klinkt elke dag luider.Doodsbange gezinnen schuilen ondergronds terwijl hun dochters, vaders, zelfs hun grootmoeders alles op het spel zetten om zijn dodelijke opmars te stoppen.Er zijn al honderden doden gevallen, en één miljoen mensen zijn op de vlucht. Maar nu Poetin zijn nucleair wapenarsenaal gebruiksklaar maakt, zou de hele wereld betrokken kunnen raken bij deze meedogenloze oorlog.Poetin moet worden tegengehouden.Meer dan twee miljoen van ons hebben zich aangesloten bij de Avaaz-campagne die overheden overal oproept om op te staan voor Oekraïne -- maar we moeten nog meer doen.Miljoenen van ons krijgen deze e-mail. Als een klein percentage doneert, kunnen we onze campagne om een einde te maken aan deze zinloze oorlog kracht bijzetten. We zouden hulp kunnen sturen naar vluchtelingen; activisten en vrijwilligers in de regio steunen; de online propaganda van het Kremlin onthullen; en onze schouders zetten onder een enorme lobbycampagne om van overheden te eisen dat ze opstaan tegen Poetin en de Oekraïense bevolking beschermen.Niemand van ons wil deze oorlog, en toch liggen democratie, vrijheid en mensenrechten onder vuur. Laten we ons met volle kracht achter Oekraïne scharen en achter de wereld waar we van dromen -- geef nu wat je kunt missen:
JA, IK DONEER € 3
JA, IK DONEER € 5
JA, IK DONEER € 7
JA, IK DONEER € 11
JA, IK DONEER € 18
ANDER BEDRAG
Dertig jaar na de Koude Oorlog ontwaken we opnieuw in een angstaanjagende strijd tussen wereldmachten. Moskou en Washington controleren nog altijd meer dan 90% van de nucleaire bommen -- meer dan genoeg om het leven op aarde te verwoesten. Daarom zijn Poetins dreigementen over nucleaire paraatheid zo onrustwekkend.Tot nu toe blijft het bij nucleaire dreigementen, maar als de internationale gemeenschap er geen stokje voor steekt, lijkt Vladimir Poetin erop gebrand te zijn duizenden mensen te doden in zijn waanzinnige missie om Oekraïne van de kaart te vegen. En als de oorlog zich verspreidt naar andere landen, kunnen we binnenkort geconfronteerd worden met een situatie van conflict en tragedie die onze ergste nachtmerries overtreft.Laten we alles doen wat we kunnen om te helpen. Als genoeg van ons doneren, kunnen we:
  • Onze campagne kracht bijzetten en overheden blijven oproepen om op te staan voor de Oekraïense bevolking;
  • Een enorme lobbycampagne opzetten voor maximale sancties tegen Poetin en zijn handlangers;
  • Activisten en vrijwilligers steunen die strijden om mensenrechtenschendingen en oorlogsmisdaden in internationale rechtbanken te laten berechten;
  • De massale verspreiding van online propaganda en desinformatie die gefinancierd wordt door het Kremlin aan het licht brengen;
  • Humanitaire hulp financieren voor burgers die op de vlucht slaan voor de oorlog;
  • Wereldwijd opstaan tegen despotisme met nieuwe campagnes ter verdediging van de democratie en burgers overal.
Doneer nu wat je kunt missen:
JA, IK DONEER € 3
JA, IK DONEER € 5
JA, IK DONEER € 7
JA, IK DONEER € 11
JA, IK DONEER € 18
ANDER BEDRAG
Deze onzinnige invasie is niet alleen een aanval op een regering; het is een aanval op het recht op zelfbeschikking, vrijheid, democratie en waarheid. Honderdduizenden mensen, van Londen tot Berlijn tot Moskou, zijn al de straat opgegaan om een onmiddellijke stopzetting van de invasie te eisen. Laten we de druk blijven opvoeren en de Oekraïners steunen nu ze ons zo hard nodig hebben.Met solidaire groet,Martyna, Ine, Kaitlin, Marigona, Adela, Mike, Camille, Bert en de rest van het Avaaz-team

Geen opmerkingen:

Een reactie posten