SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

vrijdag 16 december 2022

#WORLD #WORLDWIDE #BELGIUM #GENDT #dearmsteweek #News #Journal #Update - De Armste Week: Bestel voor zaterdag Borsjt bij het #BoernBuurthuis

 

Armste Week: Bestel Borjst bij het Boer'nBuurthuis
Hallo,
Heb jij uw Borsjt al besteld bij Boer'nBuurthuis voor de armste week? 
Opnieuw de armste week dit jaar. 
Vele kookinitiatieven ten voordele van mensen in bestaansonzekerheid in Gent.
Op de boerenmarkt van zaterdag 17 december koken we Borsjt met Oekraïense mensen uit onze buurt.
 
Deze Oekraïense Russische eetsoep is gemaakt met recept van de Oekraïense filmmaker die hier in de Boer'nBuurt van Dampoort tot Campo Santo verbleef als vluchteling. Hier vertelt hij meer over het recept.
Alles is lekker klaargemaakt met producten van lokale boeren van de Gentse Boerenmarkten. 
Vanaf 12u tot 17u kunt u Borsjt komen halen voor 20 euro nadat u besteld hebt op de site van de Armste Week.Af te halenBoer'nBuurthuisSpijkstraat 149 9040 GentBestellen kan hierDoen!Onze boeren dragen hun steentje bij om de producten te kunnen aankopen om deze eetsoep te maken.
Zin om te komen helpen?
Ofwel op vrijdag 16/12 om 19u in Boer'nBuurthuis
Ofwel op zaterdag 17/12 om 9u-12u en van 12u-17u.
Stuur een SMS naar 0497/23.07.60. wanneer u kunt helpen .
Dit is een samenwerking tussen Boerenmarkten en boer'nBuurthuis


Nu maandag 19/12: Met TeDuur.be naar de gemeenteraad
De gemeenteraad duikt opnieuw in de begrotingscijfers van onze stad.
Wat eigenlijk een feest moet zijn van democratisch toezicht, dreigt weer een besparingsoperatie te worden.
Wij kijken mee als burgers en belastingbetalers van de politieke gemeenschap Gent.
Meer en meer Gentenaars willen hun zeg hebben over wat er in deze harde tijden op ons afkomt. Omdat wonen, energie, voeding,... veel TE DUUR is. 
Al duizenden mensen verzochten de Gentse gemeenteraad om over te gaan tot een volksraadpleging over ons publiek patrimonium en hoe het in te zetten voor betaalbaar wonen.
In dat kader werden wij met vreugde verrast op een historisch arrest van het Hof van Beroep die de verkoop van 450ha grond van onze stad voor 17,5 miljoen euro aan Fernand Huts ongedaan maakt.
Deze gronden, 800 jaar eigendom van onze stad, zijn terug van ons, het volk, de gemeenschap. 
Een van de vragen die in de volksraadpleging voorligt is immers:"Moet de stad JA of NEE een grondenbank oprichten om onze publieke investeringen in sociaal en betaalbaar wonen te financieren?"Waar is ons geld? Waar is onze stem?Kom kijken, luisteren en spreken voor de gemeenteraad van 19 december 18u Stadhuis
 

OntHUTSt - krant voor recht op recht
Lees in nummer 1 jaargang 2022 van OntHUTSt - krant voor recht op recht, wat de uitspraak in de Zaak Huts betekent voor de begroting van de stad Gent en welke beslissingen kunnen helpen om stappen vooruit te zetten.
Facebook De Creeser

Geen opmerkingen:

Een reactie posten