Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.
Search for an article in this Worldwide information blog
maandag 24 november 2025
WORLD WORLDWIDE EUROPE BELGIUM GHENT - De Bijloke - Muziekcentrum - Music - Concerts - Program.
Beste,
Op het eerste nieuwjaarsconcert van Muziekcentrum De Bijloketrakteren we je graag op een gratis glaasje bubbels. Er komen enkele bijzondere pianoconcerten aan, onder meer op het Nachtlicht Festival. En het afgelopen Big Bang Festivalwas opnieuw een schot in de roos.
Zondag 18 januari om 15 uur: het moest al in je agenda staan. Want dan vindt het eerste nieuwjaarsconcert van Muziekcentrum De Bijloke plaats. Een groot symfonieorkest, feestelijke walsen en een glaasje bubbels op onze kosten: de geboorte van deze nieuwe traditie wil je niet missen.
Met Beethoven en Bruckner nemen we op 26 november een duik in het opwindende Weense nachtleven. Zo opwindend dat er niet veel tickets voor over zijn. Al zal dat zeker ook te maken hebben met de artiesten op het podium: pianist Boris Giltburg en Brussels Philharmonic.
Drie avonden lang intieme kamermuziek om je aan te verwarmen: daarmee verleidt ons Nachtlicht Festival je in deze donkere dagen. Elke dag telt twee concerten en met een combiticket doe je een stevig voordeel. Dus waarom niet?
Wie de jonge pianiste Yulianna Avdeeva wil zien zweten op het instuderen van Chopin en Sjostakovitsj, kan terecht op haar YouTube-kanaal.Waarom ze die combo koos, lees je dan weer in haar column voor De Bijloke. En voor het resultaat van dat huzarenstukje kan je op woensdag 17 december in onze Concertzaal terecht.
Zondag 16 november werd ons huis opnieuw een plek waar jong en oud al dwalend verrast werd door onverwachte klanken en bijzondereervaringen.
Big Bang ging van fluisterende stemmen en eigenzinnige klankobjecten tot installaties die je zelf kon bedienen en energieke performances van artiesten van over de hele wereld. Een dag vol verwondering!
Geen opmerkingen:
Een reactie posten