SPREAD THE INFORMATION

Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages ​​are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.

Search for an article in this Worldwide information blog

maandag 1 juli 2019

Nieuwsbrief Koninklijk Conservatorium Antwerpen

De zomer van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen
View this email in your browser

 

Ambrose Akinmusire is één van de leidende muzikanten binnen de jazzscene. Wat mij interesseert is de inkijk in de muzikale keuzes die zo iemand maakt. Hoe reageert iemand zoals Ambrose in een bepaalde muzikale situatie? En wat kan ik daaruit leren?

Roeland Celis, student gitaar

zondag 18 augustus 2019, 16uHoofdpodium, Jazz Middelheim
Koop hier je tickets 




Uitkijken naar Jazz Middelheim




Deze zomer wordt onvergetelijk voor vijf studenten uit onze jazzafdeling. Gecoacht door de Amerikaanse jazztrompettist Ambrose Akinmusire werken ze naar een concert van een uur op het hoofdpodium van Jazz Middelheim. Dit jaar is die dag trouwens extra bijzonder omwille van de 50ste verjaardag van het festival.

De vijf studenten vormden het ensemble 'Evergreen 5+'. Die naam komt van de naam Ambrose die ook “oneindig, onsterfelijk” betekent waarvoor Evergreen een synoniem is. De bandleden zijn: Lennert Baerts: saxofoon, Jarno Verheyen: piano, Roeland Celis: gitaar, Soet Kempeneer: bas en Klaas de Somer: drums.
Veel succes gewenst!

Lees meer over de opleiding Jazz





Toelatingsproeven




De wervingsperiode draait op volle toeren. Deze zomer nemen weer honderden jongeren uit binnen- en buitenland deel aan de toelatingsproeven Dans, Drama (Acteren, Kleinkunst en Woordkunst) en Muziek (Klassiek en Jazz).

Toelatingsproeven Dans
Toelatingsproeven Drama
Toelatingsproeven Muziek





Kersverse alumni




Studenten afzwaaien wil ook zeggen nieuwe alumni begroeten!
Ben je afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen, dan hebben we dit aanbod voor jou in petto. We houden graag contact dus vergeet je niet te registreren als alumnus.

Je kan ook terecht in deze facebookgroep waar je ook foto's vindt van de Proclamatie 2019.





Goed voorbereid naar de toelatingsproef?




De muziekstages van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen is de ideale voorbereiding voor de toelatingsproeven Muziek-Klassiek.

Lees meer




Nieuw! Educatieve master




Zin in een volgende artistieke uitdaging?
Lees hier waarom een Educatieve master meer is dan enkel een lerarenopleiding.

Summer Dance Workshop

SUMMERSCHOOL


Deze workshop, gegeven door de Zweedse dansers Madeleine Månsson en Peder Nilsson, is gebaseerd op inclusieve hedendaagse danstechnieken, improvisatie en partnering. Madeleine en Peder zijn daarnaast gespecialiseerd in partneringtechnieken voor dansers met en zonder rolstoel.

Lees meer

Applaus



Hoofd- en bijrollen, debuut- en verzamelalbums, finaleplaats, beginnersgeluk en carrièreprijs ... hier lees je wie recent applaus kreeg en waarom.

de nieuwe spelers

ZOMERSTAGE


Je hebt zin om te proeven van theater, maar je bent nog niet zeker van een opleiding? Doe dan mee met deze vierdaagse workshop. Op de laatste dag toon je wat je tijdens de Summer School hebt geleerd.

Lees meer

Mantle of the Expert #3

SUMMERSCHOOL


Tijdens deze tweedaagse Summer School, voor leerkrachten lager onderwijs en professionele bachelorstudenten lager onderwijs, wordt onderzocht hoe je drama als leermiddel kunt aanwenden in de klas?

Lees meer
Copyright © 2019 Koninklijk Conservatorium Antwerpen - AP Hogeschool, Alle rechten voorbehouden.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten