Vanochtend voerden meer dan honderd mensen van het collectief 'Geen toekomst voor de agribusiness' een ontwrichtende actie uit tegen het Forum voor de Toekomst van de Landbouw (FFA).
Ter herinnering, de FFA is een jaarlijkse bijeenkomst georganiseerd door de agrochemische gigant Syngenta en ELO, de Europese lobby van grootgrondbezitters, in samenwerking met vele andere agribusiness multinationals zoals Pepsico, Nestlé en John Deere.
Met deze actie willen de activisten de lobby en greenwashing achter de FFA aan de kaak stellen.


Verschillende organisaties van het Ondersteuningsnetwerk voor boerenlandbouw hebben besloten om hen te steunen en roepen op tot een solidariteitsbijeenkomst op het middaguur onderaan de Kunstberg (Brussel) om 12.45 uur, sluit je bij ons aan als je kunt en aarzel niet om de informatie te draaien! De bijeenkomst is niet toegestaan door de politie, maar ze worden wel verwittigd.
Een verzoek: als u ook deze praktijken van lobbyen en greenwashing van de agribusiness, die een echte duurzame transitie van onze voedselsystemen in de weg staan, onder de aandacht wilt brengen, kunt u ons dan helpen om deze actie breed door te geven?
U vindt in deze e-mail verschillende communicatiemiddelen:
Een schijf met verschillende visuals en communicatiemiddelen, waaronder:
- Het persbericht van de activisten (in het FR, EN, NL)
- Voorbeelden van berichten voor sociale netwerken (EN, FR, NL)
- Foto's van de actie en verschillende visuele hulpmiddelen om de actie door te geven
Een website die de belangrijkste informatie over de actie bevat: http://no-ffa.com/actions-2023/
Hier in Brussel of in Frankrijk tegen de Mega-Bassines
#NoFutureForAgrobusiness
#NoFutureForAgrotoxics
Alvast bedankt en een fijne dag voor iedereen!
Geen opmerkingen:
Een reactie posten