Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.
Op 13 september wordt opnieuw gepleit in de zaak Huts.
De onverantwoordelijke verkoop van 450 ha landbouwgrond aan een investeringsmaatschappij van Fernand Huts door OCMW Gent.
Een zaak die debatten en de beweging op gang heeft gebracht inzake toegang tot publieke grond en op het grondrecht op betaalbaar wonen.
Het advies van de Europese commissie waarbij ongeoorloofde staatssteun is vast gesteld bij de verkoop kan rekenen op veel belangstelling.
Wie de conclusies wil van de burgers die in naam van de stad gepleit hebben en van de boeren die de staatssteun aanklagen en de vernietiging van de verkoop pleiten, stuurt een bericht naar info@rechtoprecht.eu.
17/09: 1000 ste Boerenmarkt, dat moet gevierd worden
- Vanaf 8u aan het Boer'nbuurthuis, Spijkstraat 149 in Sint-Amandsberg: Rommelmarkt, Feestmarkt, Receptie, Verassingsact, Workshop "Reuzen bestaan", Muziek en meer... Meer info: Facebook
Doubleface vzw (Bernadette Vandecatsye) staat met "Gentse Gronden - Het agrarisch patrimonium van de stad Gent in beeld" op de Cultuurmarkt 2022. Neem zeker eens een kijkje als je in de buurt bent.
Bekijk ook eens het volledige programma van Volkshuis De Creeser www.creeser.be
Geen opmerkingen:
Een reactie posten