Any information or special reports about various countries may be published with photos/videos on the world blog with bold legit source. All languages are welcome. Mail to lucschrijvers@hotmail.com.
De politiek lijkt dezer dagen wel een ballonnenwinkel. Ik ben de tel even kwijtgeraakt van de ballonnetjes die er al zijn opgelaten met ideeën over waar er allemaal geld kan gezocht worden om de begroting op orde te krijgen. Vandaag waren het onder meer: een hogere waterfactuur, hogere registratierechten voor woningen boven 500.000 euro en een belastingverhoging op buitenverblijven.
Maar de politiek is ook een ballonnenwinkel waar het ten zeerste af te raden is om er iets te kopen, want de waren zijn van inferieure kwaliteit: alle ballonnen knappen haast even snel als ze worden opgelaten.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten